Savaitgalį, balandžio 30 - gegužės 1 dienomis Dzūkijos miškuose praūžusiame Keliautojų sporto sąskrydyje - Rektoriaus taurės varžybose nepralenkiama buvo Fizikos fakulteto komanda.
Viena iš varžybų rungčių - kirsti upę nesušlapus. SSC archyvo nuotr.Net 51-ąjį sąskrydį organizavęs Vilniaus universiteto žygeivių klubas studentams paruošė dvi įskaitines rungtis: pėsčiųjų ralį, kliūčių ruožą bei kelias į bendrą varžybų įskaitą neįskaičiuotas rungtis.

Šeštadienį varžybų dalyviai orientuodamiesi pagal žemėlapį turėjo surasti net 15 ralio punktų. Ilgesnė nei 12 km ralio trasa vingiavo vaizdingais Valkininkų girininkijos miškais, Spenglos bei Merkio upės pakrantėmis.

Vakare visi žygeiviai Merkio pakrantėje prie laužo organizavo komandų prisistatymo konkursą, dainavo, šoko liaudies šokius. Sekmadienio rytą ištvermingiausios komandos kuo greičiau bandė įveikti klastingų teisėjų suregztą kliūčių ruožą virš Merkio upės. Dalyviai ėjo per buomus, pripučiama valtimi kėlėsi per upę, įtempta virve skriejo nuo vieno Merkio kranto iki kito.

Rektoriaus taurės keliautojų sporto varžybose dalyvavo 13 fakultetų komandų iš aštuonių fakultetų. Suskaičiavus visas svečių, veteranų ir mišrių fakultetų komandas, paaiškėjo, kad sąskrydyje dalyvavo net 31 komanda. Visur nepralenkiami buvo fizikai. Tik ralyje juos maža persvara aplenkė jungtinė seniai įvairius universitetus baigusių, bet dar studentiškų renginių nepamiršusių asmenų komanda, pasivadinusi keistu "Greitis 2C" pavadinimu. Antrąją vietą užėmė jauna ir perspektyvi Ekonomikos fakulteto komanda, o trečioje vietoje liko lyderių pozicijas užleidusi Gamtos mokslų fakulteto rinktinė.