Balandžio 15 d. Kauno sporto halėje vykusiose Lietuvos studentų krepšinio lygos finalinėse rungtynėse triumfavo Vilniaus universiteto vyrų krepšinio rinktinė, nugalėjusi Kauno kolegijos komandą (75:58).

Krepšininkai savo kovingumu pelnė LSKL II gr. čempionų vardą. SSC archyvo nuotr.Čempionų taurę mūsų krepšininkai laimėjo jau antrą kartą šių varžybų vykdymo istorijoje.

Komandoje rungtyniavo Justinas Luneckas, Povilas Duchovskis, Danielius Palepšaitis, Andrius Čeplinskas (Ekonomikos f.), Edgaras Margevičius, Tomas Krivonosovas (Teisės f.), Vytautas Jurkevičius, Povilas Troščenka, Gytis Sušinskas (Matematikos ir informatikos f.), Justinas Ruminas (Tarptautinio verslo mok.), Tadas Ivanauskas ir komandos kapitonas Paulius Macijauskas (Istorijos f.).

Komandos treneris Rimantas Kaminskas po rungtynių džiaugėsi savo komandos kovingumu. Jo teigimu, pergalę pasiekti padėjo ryžtas, užsispyrimas ir atkaklus darbas. O finalui krepšininkai ruošėsi itin atsakingai, tad toks kryptingas aukso medalių siekimas ir leido džiaugtis pelnyta pergale.