Balandžio 9 dieną Kaišiadoryse vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo svarsčių kilnojimo čempionatas, į kurį iš įvairių šalies miestų suvažiavo apie 100 sportininkų. Dėl apdovanojimų šiose rungtynėse varžėsi ir pajėgi Vilniaus universiteto svarsčių kilnojimo Jaunieji universiteto svarstininkai Lietuvoje antri. SSC archyvo nuotr.rinktinė.

Nors komandos sudėtyje dėl amžiaus apribojimų nebuvo keleto pajėgių sportininkų, tačiau sunkiaatlečiai iškovojo daug prizinių vietų ir komandinį antros vietos apdovanojimą.

Asmeninėje įskaitoje universiteto svarstininkai gavo daugiausiai apdovanojimų.

Auksą iškovojo estafetės dalyviai: Justas Vėžys, Nerijus Strelkauskis (Matematikos ir informatikos f.), Aurius Kairys (Fizikos f.), Ovidijus Tarutis (Teisės f.) ir Marius Klimavičius (Medicinos f.).

Sidabro medaliais pasipuošė N. Strelkauskis, J. Vėžys, Eglė Pranaitytė (Matematikos ir informatikos f.), žymantas žandaras (Medicinos f.) ir M. Klimavičius.

Bronzą pelnė J. Vėžys, A. Kairys ir Tomas Braškus (Matematikos ir informatikos f.).
Šiais metais dar laukia eilė svarbių varžybų iš kurių universiteto svarstininkai taip pat planuoja grįžti su glėbiu apdovanojimų.