Tarpfakultetinės rektoriaus taurės keliautojų sporto varžybos šiais metais vyks balandžio 30 - gegužės 1 dienomis Varėnos miškuose. Startas balandžio 30 d. 11 val. Pamerkių kaime.

Komandų registracija starto vietoje nuo 10.30 val. (vieta bus patikslinta savaitę prieš sąskrydį, ieškokite nuorodos tinklalapyje www.vuzk.lt).

Varžybose dalyvaujama fakultetų komandomis – komandą turi sudaryti penki vieno fakulteto studentai, iš kurių bent viena mergina. Dalyvaujančių vieno fakulteto komandų skaičius neribojamas.

Renginio trukmė - dvi dienos.

Pirmąją - turistinis pėsčiųjų ralis, kurio metu orientuojantis miške kompaso (reikia turėti savo) ir žemėlapio pagalba einama iki sąskrydžio bazinės stovyklos. Prie kiekvieno punkto dalyvių komandos gaus papildomų linksmų užduočių (reikės atsakyti į gudrius klausimus, pasigaminti komandos vėliavą (medžiagas vėliavų gaminimui duos organizatoriai) ir pan.), už kurias bus galima pelnyti papildomų taškų. Vakare - privaloma įskaitinė parodomoji programa, o atsipalaidavimui po įtemptos dienos kviesime į vakaronę prie laužo.

Antrąją dieną vyks įskaitinės varžybos kliūčių ruože. Bus įvairių atrakcijų ir žaidimų, tad nuobodžiauti tikrai neteks.

Šiuo metu vyksta išankstinis fakultetų komandų formavimas. Tad visus raginame aktyviai burtis į komandas.

Jei nepavyksta suformuoti visos savo fakulteto komandos, o dalyvauti norite, būtinai kreipkitės į VU žygeivių klubą el. paštu . Detalesnė informacija VU žygeivių klubo puslapyje www.vuzk.lt.

Kviečiame linksmai ir pakilios nuotaikos atstovauti savo fakultetą!