Šį šeštadienį, balandžio 2 dieną Panevėžyje įvyko Lietuvos stalo teniso federacijos Taurės varžybos. Šiose varžybose puikiai pasirodė mūsų studentės, visos iškovojusios prizines vietas.

Geriausiai šį kartą sekėsi Auksei Gecevičiūtei (Teisės fakultetas), ji tapo šių varžybų nugalėtoja. Antrą vietą iškovojo universiteto stalo teniso rinktinės lyderė Ieva Venslavičiūtė (Ekonomikos fakultetas). Trečios vietos apdovanojimą pelnė Aušra Stirbytė (Filologijos fakultetas).

Gegužės mėnesį merginos kovos dėl čempionių vardo Lietuvos komandiniame stalo teniso čempionate. Po šių varžybų lauks dar vienas iššūkis – Tarptautinės SELL (Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos) studentų žaidynės, kuriose pernai komandinėje įskaitoje stalo tenisininkės iškovojo sidabro medalį.