Kovo 31 dieną Sveikatos ir sporto centro salėje įvyko kasmetinės Tarpfakultetinės aerobikos varžybos rektoriaus taurei laimėti. Fakultetų komandos rungėsi privalomosios programos - šešetų, trejetų, dvejetų, vienetų – rungtyse bei galėjo paruošti pasirodymus laisvajai programai ir taip fakultetui pelnyti papildomų taškų.

Filologės varžybas nugalėjo antrus metus iš eilės. V. Naujiko nuotr.

Varžybose dalyvavo devynių fakultetų studentai ir galutinėje komandinėje įskaitoje antrus metus iš eilės lyderių pozicijas išlaikė Filologijos fakulteto merginų šešetas: Jolanta Aviženytė, Indrė Kaubrytė, Vilma Kazlaitė, Eglė Strimaitienė, Sandra Zinkevičiūtė, Sandra žitkutė.

Matematikos ir informatikos fakultetui atiteko antroji vieta. V. Naujiko nuotr.

Antrąją vietą iškovojo Matematikos ir informatikos fakulteto komanda, kurią sudarė Aida Fainberg, Anna Jegorova, Rita Linkevičiūtė, Margarita Malceva, Viktorija Mankevič, Monika Šostkaitė.

Ekonomikos fakulteto aerobikos rinktinės merginos taip pat neužleido prizininkių pozicijos. V. Naujiko nuotr.

Bronzos medalius iškovojo Ekonomikos fakulteto merginos: Dovilė Milkevičiūtė, Birutė Palamaitė, Ingrida Breivo, Julija Suščianovaitė, Julija Dailidėnaitė, Eglė Vaznytė.

Tolimesnėje dalyvavusių komandų rikiuotėje Tarptautinio verslo mokykla užėmė ketvirtą vietą, Filosofijos fakultetas liko penktas, Medicinos fakultetas iškovojo šeštą vietą, Gamtos mokslų fakulteto komandai atiteko septintoji vieta, o Teisės ir Fizikos fakultetai liko aštuntoje ir devintoje vietose.