Vakar, kovo 30 d. Vilniaus universiteto vyrų krepšinio rinktinė žaidė Lietuvos studentų krepšinio lygos II grupės pusfinalio varžybas. Komanda dėl galimybės siekti čempionų vardo kovojo su Lietuvos kūno kultūros akademijos antra komanda. Universiteto VU krepšininkai LSKL II grupės finale kovos dėl pirmos vietos. SSC archyvo nuotr. krepšininkams sekėsi ir jie dešimties taškų skirtumu (81:71) įrodę savo pranašumą nugalėjo priešininkų komandą.

Geriausiai šiose varžybose žaidė

komandos kapitonas Paulius Macijauskas (Istorijos fakultetas),

pelnęs 30 taškų, ir

gynėjo pozicijoje žaidžiantis Edgaras Margevičius (Teisės fakultetas),

į komandos sąskaitą įnešęs 26 taškus.

Vilniaus universiteto rinktinė finalinėse studentų lygos finalo varžybose susitiks su Kauno kolegijos ekipa, kur paaiškės stipriausia grupės komanda.

Varžybos vyks balandžio 15 d. Kauno sporto halėje.