Savaitgalį, kovo 19 d. Vilniaus futbolo manieže vyko Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) žiemos futbolo turnyras Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Be Vilniaus universiteto futbolo komandos dalyvavo dar aštuonios aukštosios mokyklos.

Susumavus visų varžybų rezultatus, universiteto futbolininkai surinko 15 taškų ir užėmė garbingą antrąją vietą. Nugalėtojų taurė atiteko 20 taškų surinkusiems Lietuvos kūno kultūros akademijos futbolininkams.

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Ekonomikos fakulteto studentas Pavel Stempkovski.

Futbolininkai apdovanojimus priėmė iš garbingų turnyro svečių: gen. V. Tutkaus, R. Vaigino, S. Dubiniko. SSC archyvo nuotr.

Prizininkams apdovanojimus – taures ir sertifikatus - įteikė generolas Valdas Tutkus, buvęs LSFL prezidentas Saturnas Dubinikas, dabartinis Vilniaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Ritas Vaiginas.

Taip pat renginyje už nuopelnus Lietuvos studentų futbolui LSFL garbės ordinu apdovanoti legendinio „žalgirio“ žaidėjai: Vaclovas Jurkus, Alvydas Kuncevičius, Edvardas Malkevičius, Igoris Pankratjevas.

O universiteto futbolo rinktinė toliau tęsia pasiruošimą LSFL antrojo rato varžyboms, prasidėsiančioms balandžio mėnesį. Po pirmojo Lygos rato mūsų futbolininkai užima III-IV vietą.