Ketvirtadienį, kovo 17 d. įvyko kasmetinės Rektoriaus taurės svarsčių kilnojimo varžybos. į varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 32 studentai iš devynių fakultetų. Komandinį ginčą vienuoliktus metus iš eilės laimėjo Matematikos ir Varžybose šiais metais sudalyvavo rekordinis studentų skaičius. V. Naujiko nuotr.informatikos fakulteto studentai, surinkę 58 taškus, antroji vieta atiteko Medicinos fakulteto komandai, surinkusiai 48 taškus, treti buvo Gamtos mokslų fakulteto rintinės nariai, savo sąskaitoje surinkę 38 taškus.

Individualioje įskaitoje po atkaklių kovų trijose svorio kategorijose nugalėtojais tapo:
studentas Žygimantas Žandaras svorio kategorijoje iki 70 kg (Medicinos fakultetas);

svorio kategorijoje iki 80 kg pirmas buvo Nerius Strelkauskis (Matematikos ir informatikos fakultetas)

ir aukso medaliu svorio kategorijoje virš 80 kg pasipuošė Ovidijus Tarutis (Teisės fakultetas).

Aukščiausias vietas šiose varžybose iškovoję studentai kartu su kitais universiteto rinktinės nariais dalyvaus Lietuvos aukštųjų mokyklų svarsčių kilnojimo čempionate kovo 26 d., kurį šiais metais pavesta organizuoti Vilniaus universitetui.