Kovo 13 dieną praeityje garsaus imtynininko Algirdo žulono imtynių klube „Pelėda“, vyko atviras Vilniaus miesto sambo čempionatas. Šiame gražiame bei gausiame stipruolių forume galynėjosi ir nemažas mūsų universiteto imtynininkų būrys. Studentams išties sekėsi, jie iškovojo net vienuolika įvairios prabos medalių: penkis aukso, keturis sidabro ir du bronzos.

Devyni studentai iš Vilniaus miesto pirmenybių grįžo su medaliais. R. Naužemio nuotr.Pagal atskiras svorio kategorijas nugalėtojais tapo Vaida Morkūnaitė (Gamtos mokslų fakultetas) (64 kg), o Tomas Mazgeika (Ekonomikos fakultetas) (57 kg) ir Aurimas Krukauskas (Tarptautinio verslo mokykla) (74 kg) kovodami dvejose imtynių rūšyse -sportinėje ir kovinėje sambo - pelnė net po du aukso medalius.

Vaikinų grupėje sidabro medaliais pasidabino Klimentij Olechnovič (Matematikos ir informatikos fakultetas) (100 kg) ir Donatas Jasas (Chemijos fakultetas) (+100 kg). Merginų grupėje sidabro medalių buvo vertos Danutė Bakaitytė (Fizikos fakultetas) (64 kg) ir Aurelija Treinytė (Ekonomikos fakultetas) (56 kg). Nors šios talentingos merginos dziudo ir sambo treniruotėmis susidomėjo vos prieš du mėnesius, bet sistemingų treniruočių dėka jos įsisavino nemažai sudėtingų technikos veiksmų elementų, kuriuos per pirmąsias varžybas sugebėjo sėkmingai pritaikyti savo varžovėms ir tapti antros vietos laimėtojomis.

Trečiąsias vietas iškovojo ir bronzos medalių savininkais tapo Eglė Danilevičiūtė (Gamtos mokslų fakultetas) (56 kg) ir Vitalijus Timošenko (Medicinos fakultetas) (52 kg).

Sveikiname studentus su aukštais sportiniais rezultatais ir linkime sėkmės balandžio mėnesį vyksiančiame Lietuvos sambo čempionate.