Šį savaitgalį (kovo 5-6 d.) Kaune vyko Lietuvos stalo teniso suaugusiųjų čempionatas. Su pilnu krepšiu medalių iš varžybų grįžo net keturios mūsų universiteto studentės: Ieva Venslavičiūtė, Aušra Stirbytė, Aistė Macaitė ir Auksė Gecevičiūtė.

Net keturios stalo tenisininkės džiaugėsi Lietuvos čempionato medaliais. Dž. Liepinaitienės nuotr.Puikus startas buvo I. Venslavičiūtei (Ekonomikos fakultetas), ji tapo du kartus Lietuvos čempione: kartu su partnere Ingrida Preidžiūtė moterų dvejetų, o su absoliučiu šių metų čempionu Matu Skuču - mišrių dvejetų varžybose.

Sidabro medaliais pasipuošė A. Gecevičiūtė (Teisės fakultetas), ji kartu su Aivaru Keliuočiu buvo antra mišrių dvejetų varžybose.

Taip pat net du apdovanojimus parsivežė A. Stirbytė (Filologijos fakultetas), kartu su savo komandos drauge A. Macaite (Teisės fakultetas) iškovojusi bronzos medalius moterų dvejetuose. Dar vieną bronzos medalį Aušra iškovojo mišrioje poroje kartu su Aleksandru Rusinovu.

Susumavus visus rezultatus mūsų merginos iškovojo net šešis medalius. Sveikiname ir labai džiaugiamės puikiu pasirodymu.