Kovo 5 d. Kaune vyko Lietuvos universitetų sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvavo ir universiteto sunkiaatlečiai. Studentai jau eilę metų neužleidžia prizininkų pozicijų, tad ir šiais metais pelnytai užėmė trečiąją vietą. Pajėgesni buvo tik Klaipėdos universiteto ir Lietuvos kūno kultūros akademijos stipruolių komandos, kurių pagrindą sudaro pajėgiausi Lietuvos sunkiaatlečiai.

Sunkumų kilnotojai eilę metų neapleidžia studentų prizininkų pozicijų. Nuotrauka paimta iš www.topnews.inRimanto Cijūnėlio treniruojama darni universiteto komanda kovojo garbingai ir be universitetui pelnyto bronzinio apdovanojimo individualioje įskaitoje iškovojo šešis įvairios prabos medalius. Aukso medalį pelnė lengviausias šių varžybų dalyvis, 52 kg tesveriantis Andrius Štitilis (Ekonomikos fakultetas). Sidabro medaliais po atkaklios kovos pasipuošė trys komandos nariai: studentas Lukas Šverčiauskas (Medicinos fakultetas), absolventas Robertas Radžiūnas ir Daumantas Stulgis (Matematikos ir informatikos fakultetas). Bronzos medalius parsivežė Tomas Braškus ir Eglė Pranaitytė (Matematikos ir informatikos fakultetas). Reikia paminėti, kad tokio rango varžybose mergina universitetui atstovavo pirmą kartą.

Gerai šiose varžybose kovojo ir kiti komandos nariai, taip pat prisidėję prie bendro komandos tikslo, tai Robertas Kamasiukas, Eugenijus Kaupas (Matematikos ir informatikos fakultetas), žymantas žandaras (Medicinos fakultetas), Antanas Bukartas ir Auris Kairys (Fizikos fakultetas).