Sekmadienį vasario 27 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos stalo teniso komandinio čempionato antrojo etapo varžybos. Šiame ture Vilniaus universiteto komanda, kuriai atstovauja Aušra Stirbytė (Filologijos fakultetas), Ieva Venslavičiūtė (Ekonomikos Stalo tenisininkės po II-ojo turo pateko į pirmaujančiųjų gretas. SSC archyvo nuotr.fakultetas), Aistė Macaitė ir Auksė Gecevičiūtė (Teisės fakultetas) susitiko su Šilalės ir Mažeikių komandomis.

Merginos puikiai pasirodė ir nugalėjo praėjusių metų čempiones, Šilalės tenisininkes rezultatu 5:0. Kitas susitikimas su Mažeikių”Vijurko” komanda buvo labai įtemptas. Merginos siekė revanšo už pirmajame ture pralaimėtą mačą (4:5). Visi susitikinimai vyko apylygiai, tačiau mūsų merginos žaidė kovingiau ir išradingiau, todėl ir šventė pergalę - 5:4.

Šį kartą labai gerai žaidė A. Macaitė, laimėjusi du susitikimus. Dar du taškus pelnė I. Venslavičiūtė, A. Stirbytė laimėjo vieną susitikimą.

Po šio turo universiteto stalo tenisininkų komanda užima pirmąją vietą ir tikisi Fortūnos palankumo finaliniame etape.