Sekmadienį, vasario 20 d. puikioje Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) sporto salėje vyko Lietuvos studentų Absoliuti salės futbolo finalo lyderė – VU futbolo komanda - džiaugėsi pergale. SSC archyvo nuotr.futbolo lygos salės futbolo finalai. Finaluose varžėsi VGTU, Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) ir mūsų universiteto futbolo rinktinės.

Pirmosiose varžybose rezultatu 2:0 įveikta ganėtinai pajėgi LKKA rinktinė. Antrosiose - laimėta prieš kaimynų, VGTU, komandą rezultatu 3:1. O paskutiniosiose varžybose, nuo kurių rezultato priklausė komandų rikiuotė, mūsų universiteto žaidėjai KTU komandai nepaliko jokių šansų, laimėjo rezultatu 2:0 ir taip po trijų pergalių tapo Lietuvos studentų salės futbolo čempionais.

Sveikiname rinktinę!