Vasario 18-19 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Vilniaus universiteto rinktinės sudėtyje startavo keturiolika lengvaatlečių, iš kurių penki tapo prizinių vietų laimėtojais.

Iš čempionato studentai parsivežė penkis skirtingų spalvų medalius. D. Škarnulio nuotraukaČempionais tapo Marius žiūkas (Ekonomikos fakultetas) 5000 m sportinio ėjimo rungtyje, atstumą įveikęs per 19:56,46 min., ir Airinė Palšytė (Komunikacijos fakultetas) šuolyje į aukštį, peršokusi 1 m 85 cm kartelę.

Antrąją vietą laimėjo Justina Abariūtė (Ekonomikos fakultetas) 60 m barjeriniame bėgime, rungtį įveikusi per 8,96 s.

Aurimas Paliukaitis (Tarptautinio verslo mokykla) barjerinio bėgimo – 8,62 s, ir Aistė Menčinskaitė (Gamtos mokslų fakultetas) šuolio į tolį - 5,75 m, rungtyse buvo treti.