Praeitų metų, Vilniaus miesto čempionė, Vilniaus universiteto vyrų krepšinio komanda „Medea-VU“, žaidžianti Vilniaus krepšinio sąjungos, ,,Sostinės‘‘ taurės „A“ lygoje, po reguliariojo sezono užėmė trečiąją vietą ir pateko į stipriausių Vilniaus miesto komandų ketvertuką.

Paulius Macijauskas komandai pelnė daugiausiai taškų. Nuotrauka paimta iš www.vmks.ltKaip ir praeitais metais, Vilniaus krepšinio sąjunga organizuoja VKS taurės varžybas, kuriose ir dalyvauja būtent keturios stipriausios Vilniaus miesto ekipos.

Vasario 14 d. vykusiame pirmame šių varžybų pusfinalyje, mūsų universiteto komanda jėgas išbandė su „Tegros“ ekipa ir iškovojo pergalę, rezultatu 74:65.

Prie mūsų komandos pergalės, trenerio Rimanto Kaminsko teigimu, labiausiai prisidėjo komandos kapitonas Paulius Macijauskas (Istorijos fakultetas), pelnęs 25 taškus, penkiolika taškų į komandos sąskaitą įnešė ir centro puolėjas Tadas Ivanauskas (Istorijos fakultetas) bei keturiolika - gynėjas Justinas Luneckas (Ekonomikos fakultetas).

Po dviejų savaičių (vasario 27 d.) paaiškės „Medea-VU“ priešininkė kovoje dėl pirmos vietos, kurioje susitiks VGTU ir „Siaureslietuva.lt-LKSK“ komandos.