Vasario 12 d. Kaune vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų lengvosios atletikos žiemos čempionatas, kuriame dalyvavo pajėgiausios visų universitetų komandos. Pagal varžybų nuostatus komandos sudėtyje galėjo dalyvauti 25 studentai, o užskaitai imami 25 geriausi rezultatai, skaičiuojami pagal daugiakovės lentelę.

Eilę metų lengvosios atletikos rinktinė pelno prizininkų apdovanojimus. R. žilinskienės nuotr.Kaip ir praėjusiais metais Vilniaus universiteto komanda iškovojo garbingą antrąją vietą, į priekį užleidusi tik Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) komandą. Treti liko Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai.

Individualiai čempionais tapo Marius žiūkas (Ekonomikos fakultetas) 5000 m sportinio ėjimo rungtyje, Mantvydas Trainavičius (Ekonomikos fakultetas) 400 m, Lina Batulevičiūtė (Medicinos fakultetas) 1500 m bėgime ir Airinė Palšytė (Komunikacijos fakultetas) šuolio į aukštį rungtyje.

Antrąsias vietas laimėjo Aistė Menčinskaitė (Gamtos mokslų fakultetas) šokdama į tolį, Justina Abariūtė (Ekonomikos fakultetas) 60 m barjeriniame bėgime. Antroji vieta iškovota ir vyrų estafetėje 4 x 200 m, kurią bėgo M. Trainavičius, Martas Skrabulis (Ekonomikos fakultetas), Valdas Valintėlis (Chemijos fakultetas) ir Arturas Kulnis (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas). Studentai tik 0,12 s pralaimėjo LKKA komandai.

Individualiai bronzos medaliu pasipuošė Vaida žūsinaitė 800 m bėgime.

Sveikiname komandą su pergalėmis ir linkime sėkmės Lietuvos suaugusiųjų čempionate Klaipėdoje kitą savaitgalį.