Šeštadienį (vasario 5 d.) Vilniaus universiteto futbolo rinktinė besiruošdama 2011 metų Lietuvos studentų futbolo lygos pirmenybėms sužaidė draugiškas varžybas su Vilniaus „Reo“ komanda, žaidžiančia pirmojoje Lietuvos futbolo lygoje.

Dėl oro sąlygų varžybos buvo labiau panašios į vandensvydį, o ne į futbolo žaidimą. Tačiau universiteto sportininkai parodė sportinį charakterį ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 2:2.

Abu įvarčius pelnė Ekonomikos fakulteto studentas Pavelas Kornejevas. Komandos sudėtyje taip pat žaidė Karolis Tretjakas, Gediminas Saldys, Audrius Bernatonis, Piotr Bevz, Karolis Šidlauskis, Kristijonas Gedgaudas, Valdas Saulėnas, Vytas Galeckas, Justinas Leveika.

Universiteto rinktinės laukia Lietuvos studentų salės futbolo finalo varžybos, kuriose taip pat žais Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos universitetų ir Lietuvos kūno kultūros akademijos komandos. Linkime futbolininkams sėkmės ir kviečiame palaikyti komandos!

Varžybos vyks vasario 20 d. 16 val. VGTU sporto salėje, Saulėtekio al. 28.