Sausio 29 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos Taurės varžybos, kuriose dalyvavo visų respublikos miestų komandos ir sporto klubai.

Iš varžybų universiteto lengvaatlečiai vėl grįžo su prizininkų titulais. Nuotrauka paimta iš infosport.ltVilniaus universiteto komandai atstovavo išties pajėgūs atletai. Iš aštuonių studentų komandos keturi sportininkai iškovojo prizines vietas.

Antros vietos apdovanojimus pelnė 1 m 83 cm kartelę peršokusi studentė Airinė Palšytė (Komunikacijos fakultetas) šuolio į aukštį rungtyje. Arturas Kulnis (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas) antrą vietą iškovojo 400 m bėgimo rungtyje - 50,65. Aurimas Paliukaitis (Tarptautinio verslo mokykla) trečiąją vietą iškovojo 60 m barjeriniame bėgime rezultatu 8,58. Martui Skrabuliui (Ekonomikos fakultetas) antros vietos apdovanojimas atiteko už per 6,99 s nubėgtą 60 m atstumą.

Ketvirtoje vietoje liko 1500 m rungtį per 4:54,53 minutes įveikusi Vera Djakova (Matematikos ir informatikos fakultetas). Tai geriausias studentės asmeninis rezultatas.

Sveikiname nugalėtojus, linkime sėkmingų startų Lietuvos universitetų čempionate Kaune vasario mėnesį.