Lietuvos tautinis olimpinis komitetas patvirtino olimpinės rinktinės narių sąrašus, kuriuose, nors ir ne pirmosiose gretose, puikuojasi ir Vilniaus universiteto studentų pavardės.

Airinė Palšytė pateko į antrąjį olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą. SSC archyvo nuotr.Aukščiausiai į Olimpinių žaidynių dalyvių antrąjį sąrašą įtraukta Komunikacijos fakulteto pirmakursė, universiteto lengvosios atletikos rinktinės narė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė už Europos čempionate iškovotą antrąją vietą.

Trečiajame sąraše net šeši universiteto studentai: irkluotoja Lina šaltytė (Teisės fakulteto absolventė), trišuolininkas Mantas Dilys (Kauno humanitarinis fakultetas), sportinio ėjimo meistras Marius žiūkas (Ekonomikos fakultetas), bėgikė Vaida žūsinaitė (Ekonomikos fakultetas), šaulys Karolis Girulis (Fizikos fakultetas) ir boksininkas Eugenijus Tutkus (Ekonomikos fakultetas). Prognozuojama, kad šie sportininkai, jei pateks į olimpinės rinktinės sudėtį, užims 8-24 vietas.