Į atvirą Panevėžio miesto žiemos lengvosios atletikos čempionatą sausio 19 dieną rinkosi pajėgiausi lengvaatlečiai iš visos Lietuvos. Tarp dalyvių startavo ir penki Vilniaus universiteto rinktinės nariai – Mantvydas Trainavičius, Agnė Kanapeckaitė, Mindaugas Baliukonis, Vera Djakova ir Karolis Birgilas.

Metus lengvaatlečiai pradėjo sėkmingais startais. SSC archyvo nuotr.Ekonomikos fakulteto studentas Mantvydas Trainavičius varžybose iškovojo II vietą 400 m bėgimo rungtyje, nuotolį įveikęs per 52,02 s. Su šiuo rezultatu lengvaatletis įvykdė Lietuvos čempionato normatyvą.

Sėkmingai startavo ir Matematikos ir informatikos fakulteto auklėtinė Vera Djakova, ji 1500 m bėgime užėmė ketvirtą vietą ir pasiekė geriausią asmeninį rungties rezultatą - 5 min 01 s.