Metams baigiantis mūsų sportininkai dalyvavo ne tik universiteto geriausiųjų studentų-sportininkų dešimtuko rinkimuose, bet pateko ir į savo miestų rezultatyviausių atletų gretas.

Karolis Girulis (pirmas iš kairės) pripažintas geriausiu Alytaus sportininku. SSC archyvo nuotr.Geriausias 2010 metų Vilniaus universiteto sportininkas, kulkinio šaudymo rinktinės narys Karolis Girulis (Fizikos fakultetas) už aukštus sporto pasiekimus išrinktas geriausiu Alytaus miesto sportininku. Studentas yra Pasaulio čempionato 10-13 vietų laimėtojas, pasaulio reitinge užimantis 26-ąją, Europos – 18 vietą. Karolis taip pat yra Europos čempionato 17-20 vietos laimėtojas, Pasaulio studentų vicečempiono titulo savininkas bei Lietuvos aukso medalininkas.

Tarp Alytaus miesto geriausiųjų taip pat pateko ir į universitetoTarp Alytaus geriausiųjų pateko ir VU lengvaatletė Vaida žūsinaitė. SSC archyvo nuotr. dešimtuką antrus metu iš eilės renkama lengvaatletė Vaida žūsinaitė (Ekonomikos fakultetas), Europos taurės varžybose laimėjusi aštuntąją vietą.

Lietuvos rekordininkė, šaulė Kristina Paliokaitė atsidūrė Trakų rajono geriausiųjų dešimtuko gretose. SSC archyvo nuotr.Kristina Paliokaitė (Gamtos mokslų fakultetas) pateko į Trakų rajono geriausiųjų sportininkų gretas. Studentė tarptautinėse kulkinio šaudymo sporto varžybose „Polonia 2010“ užėmė I vietą ir pasiekė Lietuvos rekordą, Lietuvos kulkinio šaudymo mažo kalibro ginklais taurės varžybose tapo nugalėtoja, Europos šaudymo sporto pneumatiniais ginklais čempionato dalyvė.