Vilniaus universiteto lengvaatlečiai naujus metus pradeda ir toliau intensyviai ruošdamiesi svarbiausiems mokslo metų startams – Lietuvos studentų čempionatams. Rinktinės nariai savo jėgas jau spėjo išbandyti net dvejose aukšto lygio varžybose.

Bėga Ekonomikos fakulteto studentė Agnė Kanapeckaitė. SSC archyvo nuotr.Sausio 11 dieną Panevėžyje vykusiose tarptautinės „Sprinto dienos“ varžybose universiteto studentai varžėsi su pajėgiausiais Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos bėgikais. Tai buvo dvikovės varžybos, kur dalyviai rungtyniavo 60 m + 200 m bėgimo merginoms ir 60 m + 300 m bėgimo vaikinams rungtyse. Merginų tarpe III vietą iškovojo Agnė Kanapeckaitė (Ekonomikos fakultetas), vaikinų tarpe sidabro apdovanojimą pelnė Mindaugas Baliukonis (Gamtos mokslų fakultetas).

Sausio 13-14 dienomis vyko Vilniaus miesto atviras lengvosios atletikos čempionatas. Puikiai pasirodė mūsų šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė (Komunikacijos fakultetas). Studentė peršoko 1m 90 cm aukščio kartelę ir įvykdė Europos čempionato normatyvą. Ši sportininkė buvo apdovanota ir specialiu Vilniaus universiteto prizu už geriausią rezultatą tarp merginų. Vaikinų tarpe tokiu prizu apdovanotas M. Baliukonis, kuris tapo čempionu 400 m bėgimo rungtyje, o bėgdamas 200 m liko antroje vietoje. Auksą pelnė ir ilgamečiai universiteto rinktinės nariai Marius žiūkas (Ekonomikos fakultetas) 3000 m sportinio ėjimo ir Mantas Dilys (Kauno humanitarinis fakultetas) trišuolio rungtyse. Antras finišavo ir Martas Skrabulis (Ekonomikos fakultetas) 60 m bėgime. Trečios vietos apdovanojimus pelnė Ekonomikos fakulteto studentai Mantvydas Trainavičius 200 m rungtyje ir Jūratė Vaišnoraitė 400 m rungtyje bei Gamtos mokslų fakulteto studentė Aistė Menčinskaitė šuolio į tolį rungtyje.

Sveikiname lengvaatlečius su išties puikiais rezultatais!