įpusėjus mokslo metams, įpusėjo ir Tarpfakultetinių rektoriaus taurės varžybų maratonas. Apžvelgiant jau įvykusių varžybų rezultatus, kol kas iš lyderių pozicijų nesitraukia Matematikos ir informatikos fakultetas, šį pusmetį savo sąskaitoje kol kas turintis daugiausiai aukštų rezultatų. Tačiau prizininkų apdovanojimus aktyviai renka ir Ekonomikos fakulteto studentai, turintys didelių siekų laimėti pagrindinę čempionų taurę.
Šiais mokslo metais į priekį veržiasi Ekonomikos ir Matematikos ir informatikos fakultetų studentai. M. Liutkevičiaus nuotr.Kroso varžybose į prizininkų gretas rikiavosi Ekonomikos (I vieta), Gamtos mokslų (II vieta) ir Fizikos (III vieta) fakultetų studentų komandos.
O kaip niekad anksčiau gausiose plaukimo varžybose, kuriose be išimties dalyvavo visi universiteto fakultetai, pirmi buvo matematikai ir informatikai, antri – gamtininkai ir treti – būsimieji medikai.
Susitikime dėl rankos lenkimo čempionų vardo taip pat stipriausi buvo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai. Fizikos fakulteto komanda iškovojo sidabro, o Gamtos mokslų fakulteto rinktinė – bronzos medalius.
Merginų krepšinio varžybose po metų pertraukos Komunikacijos fakulteto studentės susigrąžino čempionių vardus, finalines rungtynes laimėjusios prieš puikiai žaidusią Matematikos ir informatikos fakulteto rinktinę. Tarptautinio verslo mokyklos studentės, nugalėjusios Filosofijos fakulteto merginas, džiaugėsi trečiąja vieta.
Aiškinantis pozicijas dėl geriausiųjų universitetų stalo tenisininkų vardo, geriausiai pasirodė Ekonomikos fakulteto studentai. Matematikos ir informatikos fakultetas šiose varžybose liko antras, o Tarptautinio verslo mokykla – trečioje vietoje.
Futbolo varžybų maratonas, trukęs du mėnesius, taip pat baigėsi. Nugalėtojų titulu džiaugėsi Ekonomikos fakulteto komanda. Antri liko fizikai, o trečios vietos diplomus atsiėmė Medicinos fakulteto futbolininkai.
Vyrų krepšinio varžybos šį pusmetį užbaigia išaiškinusios finalinį ketvertą: pavasarį dėl čempionų vardo kovos Istorijos ir Matematikos ir informatikos fakultetų rinktinės, o dėl bronzinio apdovanojimo susitiks Komunikacijos ir Ekonomikos fakultetų studentai.
Džiugu, kad iki šiol tik plaukimo varžybose dalyvavęs Kauno humanitarinis fakultetas, vis aktyviau įsitraukia į universiteto sportinį gyvenimą - šiais metais suburta ir fakulteto futbolo komanda, specialiai iš Kauno atvykstanti į visas pogrupio varžybas.
Kitą pusmetį studentus pasitiksime vyrų krepšinio finaluose, lauksime svarsčių kilnojimo, aerobikos, lengvosios atletikos bei keliautojų sporto varžybose.
Tad linkime studentams sėkmingų startų ir toliau ginant savo fakultetų garbę bei kovojant dėl pagrindinio prizo - Rektoriaus taurės.