Gruodžio 21 dieną Vilniaus rotušėje miesto savivaldybė surengė iškilmingą metų šventę, kurioje buvo pagerbti nusipelnę miestą ir Studentas ir treneris pagerbti už aukštus pasiekimus sporte. SSC archyvo nuotr.šalį garsinantys Lietuvos sportininkai, sporto veteranai, jaunimas ir treneriai.
Iškilmingoje šventinėje aplinkoje sportininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė naujasis miesto meras Raimundas Alekna.
Džiugu, kad šiame gražiame forume šv. Kalėdų ir Naujųjų metų išvakarėse iš gerbiamo mero rankų apdovanojimo regalijos buvo įteiktos ir mūsų universiteto bendruomenės nariams:
talentingajam sambo ir dziudo imtynininkui, 2008 ir 2010 metų pasaulio studentų vicečempionui, 2010 metų Europos šalių čempionato nugalėtojui bei kitų įvairaus lygio varžybų laimėtojui ir prizininkui kurso studentui Vitalijui Timošenko (Medicinos fakultetas) ir
jo treneriui, Sveikatos ir sporto centro docentui, sambo sporto meistrui Remigijui Naužemiui.
Tad nuoširdžiai juos sveikiname su tokiu garbingu įvertinimu ir linkime kuo geriausios sėkmės garsinant universiteto vardą.