Metams baigiantis suvesti 2010 metų kalnų kelionių technikos varžybų suminiai rezultatai ir paaiškėjo, kad stipriausia šių metų kalnų technikos komanda - Vilniaus universiteto žygeivių klubo (VUžK) komanda „Dešinė“.

VUžK komanda Gruodžio 18 d. Akademijos kaime Kėdainių raj. vyko Kalnų kelionių technikos varžybos Antanui Babiežai atminti. Šios varžybos yra paskutinis Lietuvos keliautojų sąjungos organizuojamas kalnų kelionių technikos daugiakovės čempionato etapas, po kurio ir išaiškėjo universiteto komandos pergalė.

Komanda nugalėjo net keturiose iš šešių per visus metus organizuotų kalnų technikos varžybų ir dar prieš paskutinįjį etapą buvo užsitikrinusi čempionės titulą. Antroje vietoje liko Vilniaus Gedimino technikos universiteto, o trečioje – Kauno technologijos universiteto komanda.

Tačiau paskutiniosiose A. Babiežai atminti skirtose varžybose lyderiams nelabai pasisekė – jie net nepateko į geriausiųjų trejetuką. Čia lietuviams nosis nušluostė svečiai iš Latvijos, susirinkę pirmosios ir antrosios vietos apdovanojimus. Trečiąją vietą etapo varžybose užėmė visą sezoną prasčiau startavusi, bet finale sąstatą pastiprinusi VUžK komanda „Kairė“.