Gruodžio 15 d. Lietuvos studentų sporto asociacija (LSSA) į Kauno rotušę sukvietė 2010 metų geriausius Lietuvos universitetų sportininkus. Tai buvo dviguba šventė – Asociacija taip pat paminėjo ir savo dvidešimties metų veiklos jubiliejų. Iš Vilniaus universiteto į geriausiųjų apdovanojimus buvo pakviesti du sportininkai: Lina Šaltytė, Teisės fakulteto absolventė, ir Fizikos fakulteto magistrantas Karolis Girulis.

Lina Šaltytė kiekvienais metais patenka į geriausiųjų universiteto sportininkų gretas. A. Jarušaičio nuotr.L. Šaltytė, ilgametė universiteto irklavimo rinktinės narė, ženkliai prisidėjusi prie išties aukštų komandos pasiekimų Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatuose. LSSA absolventę apdovanojo už šiuos 2010 metų sportinius pasiekimus: aštuntoji vieta pasaulio taurės antrojo etapo varžybose, Europos čempionate užimta devintos vietos pozicija, Pasaulio studentų čempionate iškovotas čempionės titulas bei auksas Lietuvos čempionate „Gintariniai irklai“.

K. Girulis taip pat yra ilgametis Vilniaus universiteto kulkinio šaudymo rinktinės narys, pastaruosius keturis metus padėjęs komandai išlaikyti nugalėtojų vardą Lietuvos studentų čempionatuose. Karolis išrinktas geriausių universiteto 2010 metų studentu sportininku už aukštus rezultatus Pasaulio ir Europos čempionatuose, iškovotą sidabrą Pasaulio studentų čempionate bei Lietuvos čempionate laimėtą pirmąją vietą. Studento reitingai šiais metais taip pat labai aušti: pasaulyje užimama 26, Europoje – 18 vieta.