Vilniaus universiteto lengvaatlečių komanda gruodžio 15 d. dalyvavo Kaune vykusiose Lietuvos kūno kultūros akademijos Adas Ridikas (pirmas iš dešinės) dalyvauja tiek aukštųjų mokyklų čempionatuose, tiek Rektoriaus taurės lengvosios atletikos varžybose atstovauja savo fakultetą. V. Naujiko nuotr.studentų atvirosiose žiemos pirmenybėse. Tai buvo puikus pasiruošiamasis startas pavasarį prasidėsiantiems aukštųjų mokyklų čempionatams, kurių laukia net trys: XXVII-iosios kroso, žiemos ir vasaros lengvosios atletikos varžybos.

Šiose pirmenybėse geriausiai sekėsi Fizikos fakulteto studentui Adui Ridikui, 600 m bėgimo rungtyje (rezultatas 1:26,52) užėmusiam trečiąją vietą. Sveikiname studentą.

Kiti studentai prizinių vietų neiškovojo, tačiau pagerino savo asmeninius rekordus ir, komandos vadovės ir trenerės doc. J. Armonienės teigimu, tai perspektyvūs sportininkai, iš kurių tikimasi neblogų rezultatų studentų čempionatuose.