Gruodžio 11 d. Vilniaus pedagoginiame universitete įvyko tradicinis kalėdinis salės futbolo turnyras. Varžybose dalyvavo keturių Lietuvos aukštųjų mokyklų futbolo komandos: Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU), Mykolo Romerio universiteto (MRU), Šių metų Kalėdinio salės futbolo turnyro nugalėtoja - Vilniaus universiteto rinktinė. SSC arcyvo nuotr.Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Vilniaus universiteto atstovai.
Mūsų universiteto komanda, pademonstravusi gražų žaidimą, tapo šio turnyro nugalėtoja.
Čempionato šeimininkai buvo įveikti pirmiausiai rezultatu 3:0, MRU komanda – 4:1. Dėl pirmos vietos žaista su VGTU futbolininkais, varžybos baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau nugalėtoja paskelbta VU komanda dėl geresnio įvarčių santykio.
Rezultatyviausio turnyro žaidėjo prizą gavo Paulius Sakalis (Ekonomikos fakultetas), geriausio vartininko – Piotras Dubrovskis (Medicinos fakultetas).
Šiuo renginiu baigėsi 2010-ųjų futbolo sezonas. Pavasarį Vilniaus universiteto futbolo rinktinė pasitiks Lietuvos studentų futbolo lygos varžybose, kuriose po pirmojo rato šį pusmetį užkopė į ketvirtą turnyrinės lentelės poziciją.