Lapkritį penkios Vilniaus universiteto studentės išlaikė sportinio meistriškumo egzaminus pagal KYU reikalavimus ir įgijo teisę juosėti atitinkamos spalvos diržą.

Rinktinės nariai KYU egzaminus laiko kiekvienais metais. V. Naujiko nuotr.Pagal Tarptautinės dziudo federacijos nuostatus kiekvienas dziudo mėgėjas, lankantis organizuotas dziudo treniruotes ir norintis atstovauti savo organizacijai įvairaus lygio varžybose, privalo nuosekliai kelti savo sportinį meistriškumą.

Tuo tikslu Lietuvos dziudo federacijos DAN-KYU meistriškumo vertinimo komisija stebi ir kontroliuoja, kad kiekvienas dziudo imtynininkas atitiktų tam tikrą meistriškumo lygį ir galėtų sėkmingai dalyvauti įvairaus rango varžybose. Šių nuostatų Vilniaus universiteto sportininkai taip pat neignoruoja ir, padedami savo trenerio Remigijaus Naužemio, nuolat mokosi teorinių bei praktinių šios olimpinės sporto šakos paslapčių ir pagal atitinkamą DAN-KYU meistriškumo programą kasmet pavasario ir rudens semestruose laiko atitinkamo lygio egzaminus.

6 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti baltą diržą įgijo:
Vilma Stankutė (Medicinos fakultetas)

5 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti geltoną diržą įgijo:
Rasa Ilskytė (Chemijos fakultetas)
Eva Petkutė (Komunikacijos fakultetas)

3 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti žalią diržą įgijo:
Paulina Ramoškaitė (Teisės fakultetas)
Azatui Afionian (Gamtos mokslų fakultetas)

Sveikiname studentes!