Baigėsi porą mėnesių trukusios Tarpfakultetinės rektoriaus taurės merginų krepšinio varžybos. Po metų pertraukos Komunikacijos fakulteto studentės susigrąžino čempionių vardus, laimėjusios atkaklias finalines rungtynes prieš puikiai žaidusią Matematikos ir informatikos fakulteto rinktinę rezultatu 81:76 (20:19; 20:11; 21:21; 18:23). Aikštelėje visus keturis kėlinius vyko permaininga kova, į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda, dominavo puolimas, o ne gynybinis krepšinis.

Šiais metais čempionių titulą garbingoje kovoje apgynė Komunikacijos fakulteto komanda. V. Naujiko nuotr.Būsimos matematikės nepaprastai taikliai atakavo nuo tritaškio metimo linijos, pataikydamos net dvylika tolimųjų metimų. Matematikos ir informatikos fakultetui daugiausia taškų pelnė Miglė Kurpytė (28 taškai, 5 tritaškiai), Viktorija Rakejevaitė (26 taškai, 4 tritaškiai) ir Sandra Auzacalitaitė (17 taškų, 3 tritaškiai). Tačiau joms sunkiai sekėsi baudos aikštelėje stabdyti kovingai rungtyniavusias Komunikacijos fakulteto žaidėjas: Vaidą Domašiūtę (33 taškai), Ingą Aleksaitę (28 taškai), Karoliną Vitkauskaitę (11 taškų), Eveliną žickevičiūtę (5 taškai), Eveliną Čepaitytę (4 taškai), Eglę Šulcaitę ir Agnę Nairanauskaitę.

Atkakli kova aikštelėje vyko dėl trečiosios vietos tarp Tarptautinio verslo mokyklos ir Filosofijos fakulteto merginų, kurias rezultatu 34:28 (8:7, 8:6, 8:1, 10:14) laimėjo Tarptautinio verslo mokyklos atstovės.

Šiais metais Filosofijos fakulteto rinktinė nustebino gražiu žaidimu, eliminavusi favorites, Ekonomikos fakulteto studentes, tačiau kovoje dėl trečiosios vietos nepajėgė sustabdyti priešininkių komandos lyderės Ievos Balčiūtės, pelniusios 22 taškus. Laura Sadauskaitė ir Skirmantė Klapatauskaitė įmetė po 4 taškus. Filosofijos fakulteto komandoje rezultatyviausiai žaidė Judita žukauskaitė (12 taškų), živilė Raškauskaitė (10 taškų), Veronika Lakis (4 taškai) ir Giedrė Jasevičiūtė.

Norėtųsi pasidžiaugti aktyviu fakultetų dalyvavimu šiose varžybose, stebino žemesnes vietas užėmusių komandų noras laimėti, kovoti iki pabaigos, nors joms nėra taip paprasta, neturint savo sudėtyje universiteto rinktinės narių. Sėkmės ateityje ir gražių pergalių!