Lapkričio 25 d. Sveikatos ir sporto centro sporto salė atiteko studentams ir studentėms, susirinkusiems kovai dėl geriausiųjų vardo Tarpfakultetinėse rektoriaus taurės rankos lenkimo varžybose. Vos įžengus į salę buvo galima pastebėti, kad ši sporto šaka tikrai domina nemažai studentų. Dar neprasidėjus dalyvių registracijai viduje jau lūkuriavo kelios grupelės žmonių ir neužilgo salė buvo pilna gyvybės. Nors šis sportas simbolizuoja aršumą bei santykių aiškinimąsi tarp vyrų, tačiau salėje vyravo taiki atmosfera.

Kol vyrai nekantravo kuo greičiau išmėginti savo jėgas, merginos atrodė ramios ir pasitikinčios savimi. žavi ir tai, kad moteriškos lyties atstovių susirinko daugiau nei vyriškos, o „silpnosios lyties“ terminas tą vakarą salėje nebuvo primintas.

Varžybos prasidėjo merginų kovomis. Buvo galima pastebėti, kad nors merginos ir neturi tiek jėgos, kiek vaikinai, tačiau demonstravo tikrų karžygių dvasią. Atkaklumas, siekis nugalėti, ryžtas varžovus vertė kovoti iki paskutiniųjų. Rankos buvo lenkiamos net po penketą minučių. Galiausiai po daugybės įnirtingų ir atkaklių kovų pergalę merginų grupėje išplėšė Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentė Inga žilaitytė. Nors kova dėl pirmos vietos buvo labai nuožmi, tačiau Ingos pranašumu nebuvo suabejota.

Vaikinų grupėje kovos buvo žymiai trumpesnės, truko tik po 30-40 sekundžių, tačiau per šį trumpą laiką galima buvo įžvelgti įvairiausių strategijų bei metodikų, kurios priversdavo teisėją Romualdą Kniukštą tik gūžčioti pečiais. Po ilgų diskusijų, daugybės išlieto prakaito pirmą vietą sau užsitikrino Fizikos fakulteto studentas Edgaras Jelmakas.

Susumavus savo fakultetų komandoms studentų pelnytus taškus, paaiškėjo, kad varžybų lyderiai nesikeičia. Čempionų vardą ir šiais metais iškovojo Matematikos ir informatikos fakulteto studentai. Antroji vieta atiteko Fizikos fakultetui, o bronziniais medaliais pasipuošė Gamtos mokslų fakulteto komanda.

Šios varžybos aiškiai parodė studentų domėjimąsi sportu, norą pademonstruoti savo sugebėjimus, o taip pat ir vienybę, kuri visų varžybų metu atsispindėjo jaunų žmonių akyse.