Lapkričio 18 dieną Sveikatos ir sporto centras sukvietė visus, besidominčius plaukimu, į baseiną Lazdynų laisvalaikio centre. Čia vyko kasmetinės Tarpfakultetinės plaukimo varžybos rektoriaus taurei laimėti.

MIF varžybose nugalėjo devintą kartą iš eilės. V. Naujiko nuotr.Bendrojoje įskaitoje pirmoji vieta devintus metus iš eilės atiteko Matematikos informatikos fakulteto komandai, surinkusiai 125 taškus. Antrąja vieta džiaugėsi Gamtos mokslų fakulteto studentai, pelnę 93, o trečiąja - Medicinos fakulteto rinktinė, savo sąskaitoje sukaupusi 89 taškus.

Kad pelnytų savo fakultetams taškų, studentai startuodami individualiai turėjo įveikti penkias rungtis.
Penkiasdešimties metrų plaukimu laisvu stiliumi merginų grupėje pirmoji finišą pasiekė Lina Batulevičiūtė (Medicinos fakultetas), atstumą įveikusi per 0.30,03 s. Tarp vaikinų nugalėtoju tapo Deividas Mikalajūnas (Matematikos ir informatikos fakultetas), jis rungtį įveikė per 0.24,57 s.

Penkiasdešimties metrų plaukime peteliške nugalėjo Evelina Paulauskaitė (Matematikos ir informatikos fakultetas) - 0.35,94 s, ir Linas Sadeckas (Teisės fakultetas) - 0.25,76 s.

Varžybų dalyvių pasveikinti atvyko Sveikatos ir sporto centro direktorė R. žilinskienė (pirmoje eilėje dešinėje). V. Naujiko nuotr.Toliau vykusioje plaukimo krūtine rungtyje greičiausia buvo Austė Savickaitė (Gamtos mokslų fakultetas), ji atstumą įveikė per 0.41,31 s. Iš vaikinų geriausiai pasirodė Arūnas Krištaponis (Chemijos fakultetas), rungtį įveikęs per 0.32,84 s.

Paskutinis „užplaukimas“ – penkiasdešimt metrų nugara. Iš merginų tarpo nugalėtoja tapo Gerda Sakavičiūtė (Gamtos mokslų fakultetas) - 0.37,87 s. Vaikinų grupėje nugalėjo Edgaras Stankevičius (tarptautinio verslo mokykla) - 0.29,89 s.

Paskutinė plaukimo varžybų dalis buvo estafetė 4x50 metrų laisvu stiliumi rungtis, kurioje dalyvavo septyni fakultetai. Kaip ir kiekvienais metais lyderių pozicijų neužleido Matematikos ir informatikos fakulteto studentai, atstumus įveikę per 1.58,84 s.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, palaikiusiems savo fakultetų komandas, varžybų teisėjams bei šių varžybų sielai vyr. teisėjai Aleksandrai Bliumkinienei.