Lapkričio 11-14 dienomis Suomijoje Tampere mieste vyko IV-asis Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionatas, kuriame dalyvavo atletai iš trylikos pasaulio valstybių. Lietuvos rinktinės sudėtyje pirmą kartą dalyvavo ir Vilniaus universiteto studentai, trenerio Rimanto Cijūnėlio auklėtiniai Mindaugas Jaras (Matematikos ir informatikos fakultetas) ir Marius Morkūnas (Chemijos fakultetas) bei pirmakursis Ovidijus Tarutis (Teisės fakultetas).

Galutinėje įskaitoje Lietuvos komanda užėmė aukštą ketvirtą vietą. Čempionate nugalėjo Rusijos komanda. Džiugu, kad minėti studentai pasiekė ir gana aukštų asmeninių rezultatų. M. Morkūnas startuodamas svorio kategorijoje iki 90 kg ir M. Jaras svorio kategorijoje virš 105 kg iškovojo ketvirtąsias vietas. O. Tarutis dalyvavo jaunimo grupėje, jam sekėsi dar geriau – laimėjo du sidabro medalius asmeninėse varžybose ir estafetės rungtyje.

Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionate VU studentai dalyvavo pirmą kartą. M. Jaro nuotr. Mindaugui Jarui šiame čempionate teko ketvirtoji vieta. SSC archyvo nuotr.

Marius Morkūnas savo svorio kategorijoje liko ketvirtas. M. Jaro nuotr. Ovidijus Tarutis čempionate pelnė sidabrą. M. Jaro nuotr.