Sidebar

Lapkričio 13 dieną Kaune vyko Lietuvos studentų kulkinio šaudymo pneumatiniais ginklais čempionatas. į varžybas susirinko apie keturiasdešimt sportininkų, atstovavusių devynias aukštąsias mokyklas. Šauliai rungėsi šautuvo ir pistoleto rungtyse, kuriose reikėjo iššauti po 40 įskaitinių šūvių. Taigi po atkaklių startų paaiškėjo ir nugalėtojai.

Šiemet šauliai užleido lyderių pozicijas ir tapo antros vietos laimėtojais. SSC archyvo nuotr.Stipriausios buvo Vilniaus universiteto ir Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų komandos, todėl bendroje įskaitoje šias dvi aukštąsias mokyklas skyrė tik keli taškai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad vis dėlto šį kartą stipresnė buvo KTU komanda, surinkusi 60 taškų ir laimėjusi šį čempionatą. Antri liko mūsų universiteto studentai, surinkę 56 taškus. Trečias buvo Mykolo Romerio universitetas, bendrakomandinėje įskaitoje sukaupęs 55 taškus.

Asmeninėse varžybose čempionais tapo Karolis Girulis (Fizikos fakultetas) šautuvo rungtyje ir Jekaterina ždanova (Ekonomikos fakultetas) pistoleto rungtyje.

Taip pat prie gero komandos starto pelnytais taškais prisidėjo ir dar dvi komandos narės, Gamtos mokslų fakulteto studentės Kristina Paliokaitė ir Rūta Marija Trimonytė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos