Lapkričio 13 dieną Vilniuje vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų šachmatų varžybos. Komandinėje įskaitoje dalyvavo penkių universitetų komandos. Vilniaus universiteto komanda tęsdama gražias tradicijas užėmė pirmąją vietą. Antri liko Lietuvos žemės ūkio universiteto studentai.

Universiteto šachmatininkai Lietuvos studentų čempionais tapo devintą kartą. SSC archyvo nuotr.Komandos sudėtyje žaidė Mikas Liatukas (Ekonomikos fakultetas), Emilis Pileckis (Fizikos fakultetas), Matas Narmontas (Chemijos fakultetas) ir Salomėja Zaksaitė (Teisės fakultetas).

Asmeninėse varžybose nugalėjo E. Pileckis ir S. Zaksaitė, o M. Narmontas liko antras.

Universiteto šachmatų komanda nuo 2000 metų yra tapusi devynis kartus Lietuvos studentų čempionatų nugalėtoja. Praėjusiais mokslo metais iš tarptautinių SELL (Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos) studentų žaidynių šachmatininkai taip pat grįžo pasipuošę aukso medaliais.