Geriausi mūsų universiteto imtynininkai, pagrindiniai dziudo ir sambo rinktinių nariai: Rūta Aksionova (Filosofijos fakultetas), Dalia Olencevičiūtė (Matematikos ir informatikos fakultetas) ir Denisas Sokolas (Chemijos fakultetas) - lapkričio 5-6 dienomis dalyvavo Lietuvos dziudo čempionate ir pasirodė labai puikiai.

D. Olencevičiūtei sekėsi kiek kukliau. Ji ganėtinai lengvai pasiekusi pusfinalį lemiamoje dvikovoje dėl trečios vietos pralaimėjo savo varžovei ir į prizininkų trejetą nepateko, tenkinosi tik ketvirtąją vieta. Tikėkimės, kad ši talentinga sportininkė už „nepelnytą skriaudą“ atsirevanšuos lapkričio 27 dieną vyksiančiame Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo čempionate.
Nuoširdžiai sveikiname mūsų šauniuosius imtynininkus, laimėjusius aukštas vietas tokio aukšto lygio varžybose. Tuo pačiu linkime gerų startų sekančiose čempionatuose bei turnyruose.