Šis spalis Vilniaus universiteto imtynininkams buvo ganėtinai derlingas bei sėkmingas. Po neblogo mūsų sportininkų pasirodymo Vilniaus miesto dziudo čempionate du geriausi universiteto dziudo ir sambo rinktinės nariai – sunkiasvoris Denisas Sokolas (Chemijos fakultetas) ir lengvasvoris Vitalijus Timošenko (Medicinos fakultetas) – spalio 21-24 d. Lietuvos rinktinių sudėtyje dalyvavo pasaulinio lygio čempionatuose. Puikiai startuodami skirtingose imtynių rūšyse, skirtingose svorio kategorijose bei skirtinguose pasaulio kontinentuose (Azijoje ir Europoje) abu studentai tapo bronzos medalių laimėtojais.
D. Sokolas (pirmas iš kairės) nuolat tampa įvairių čempionatų prizininku. SSC archyvo nuotr.Daugkartinis Lietuvos sambo čempionatų, Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo ir dziudo pirmenybių nugalėtojas ir prizininkas, Pasaulio studentų čempionato trečios vietos laimėtojas bei kitų svarbių tarptautinių ir respublikinių varžybų prizininkas stipruolis D. Sokolas, dalyvaudamas Kazachstano sostinėje Astanoje Pasaulio dvikovinių sporto šakų čempionate „Kazak kuraš“, imtynių grupėje nugalėjo keturių valstybių varžovus bei nežymiai pralaimėjęs tik vienam imtynininkui iš Latvijos iškovojo garbingą trečią vietą ir pasidabino čempionato bronzos medaliu.
Lengvo svorio atletas, daugkartinis Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų sambo pirmenybių nugalėtojas bei prizininkas, Lietuvos čempionatų prizininkas, pasaulio studentų sambo vicečempionas bei kitų varžybų prizininkas V. Timošenko Lietuvos studentų V. Timošenko (pirmas iš kairės) savo svorio kategorijoje dažnai patenka tarp geriausiųjų. SSC archyvo nuotr.rinktinės sudėtyje dalyvavo Pasaulio studentų sambo čempionate Čekijos sostinėje Prahoje ir taip pat pasirodė puikiai. Talentingasis sportininkas kovodamas drąsiai ir ryžtingai, nugalėjęs keletą grėsmingų varžovų, pelnytai tapo šių prestižinių varžybų trečios vietos laimėtoju.
Sveikiname abu imtynininkus su sėkmingu pasirodymu tarptautinėje arenoje bei mūsų prestižinio universiteto vardo garsinimą svečiose šalyse.
Linkime ir toliau tęsti laimėjimų „seriją“ kitose įvairaus rango varžybose, o ypač Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmenybėse.