Spalio 17 dieną į žymaus imtynininko Algirdo žulono imtynių klubą „Pelėda“ susirinko gausus dziudo mėgėjų būrys. Čia vyko Vilniaus miesto dziudo čempionatas, kuriame aktyviai dalyvavo ir Vilniaus universiteto sportininkai. Nors ne visus mūsų Alma Mater komandos narius dėl varžybinės patirties stokos lydėjo sėkmė – mat kai kuriems iš jų tokio lygio varžybos buvo tarsi pirmasis krikštas. Tačiau komandą lydėjo sėkmė – iškovoti penki medaliai: du aukso, du sidabro ir vienas bronzos.
Dziudo sportininkai - aktyvūs įvairaus lygio varžybų dalyviai. V. Naujiko nuotr.Merginų grupėje čempionato aukso medaliais pasidabino Vita Markauskaitė (Medicinos fakultetas) ir Paulina Ramoškaitė (Teisės fakultetas), vicečempione tapo ir sidabro medalį iškovojo Rasa Ilskytė (Chemijos fakultetas).
Vyrų grupėje iškovoti prizinę vietą buvo sunkiau dėl žymiai didesnio dalyvių skaičiaus. Šioje grupėje vicečempionu tapo Klimentij Olechnovič (Matematikos ir informatikos fakultetas), o trečios vietos laimėtoju – Donatas Jasas (Chemijos fakultetas).
Šios varžybos buvo puikus mūsų sportininkų jėgų išbandymas prieš lapkričio 5 d. Lietuvos dziudo čempionatą bei lapkričio 26 d. vykstantį Lietuvos aukštųjų mokyklų sambo čempionatą.
Universiteto imtynininkai šiuo metu aktyviai dalyvauja ir tarptautinėse varžybose. Vitalij Timošenko (Medicinos fakultetas) – Lietuvos studentų sambo rinktinės sudėtyje spalio 20–25 dienomis dalyvaus Pasaulio studentų sambo čempionate, kuris vyks Prahoje, o Denisas Sokolas (Chemijos fakultetas) – spalio 22-23 dienomis Pasaulio imtynių čempionate Kazachstane. Linkime sportininkams kuo geriausios kloties.
Remigijus Naužemys,
komandos treneris