Mindaugas Jaras (MIF) - vienas iš varžybų lyderių. A. Padoros nuotr.

Paminint kūno kultūros ir sporto dieną spalio 2-ją vyko atviras tarptautinis svarsčių kilnojimo turnyras Pakruojo sporto klubo „Jėga“ taurei laimėti. Šiose tradicinėse varžybose įvairiose amžiaus grupėse bei svorio kategorijose entuziastingai varžėsi per 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos. Varžybos buvo ne komandinės, bet asmeninės. Šioje gražioje sporto šventėje šauniai pasirodė ir Vilniaus universiteto stipruoliai, atvykę savo iniciatyva. Nors jų buvo tik trys, tačiau visi kaip vienas galynėjosi ryžtingai bei garbingai ir pelnytai laimėjo aukštos vietos apdovanojimus. Nugalėtojais tapo šie universiteto trenerio Rimanto Cijūnėlio auklėtiniai: Matematikos ir informatikos fakulteto studentai Marius Kazlauskas (-63 kg), sunkiasvoris galiūnas Mindaugas Jaras (+105 kg), o vidutinio svorio atletas, Chemijos fakulteto studentas Marius Morkūnas (-85 kg) pasiekdamas aukštus asmeninius rezultatus pelnė sidabro medalį. Šiose varžybose senjorų amžiaus grupėje svorio kategorijoje +95 kg sėkmingai startavo ir mūsų Sveikatos ir sporto docentas Remigijus Naužemys. Nors jis dėl traumos čempionu ir netapo, bet rovimo veiksme 1 pūdo (16 kg) svarstį per 10 min viena ir kita ranka pakaitomis iškėlė net 240 kartų ir pasiekė geriausią šioje svorio kategorijoje rezultatą ir tik nežymiai nusileisdamas Latvijos bei Estijos sportininkams dvikovėje surinkęs 290 taškų iškovojo III vietą.