Rugsėjo 30 d. stadione įvyko pirmosios šių mokslo metų tarpfakultetinės varžybos – kroso bėgimas rektoriaus taurei laimėti. Susirinko per 100 bėgimo dalyvių: merginos varžėsi 800 m distancijoje, o vaikinai turėjo įveikti dvigubai ilgesnį nuotolį – 1600 m.

Dalyvauti krose atvyko ir sportininkai profesionalai, ir bėgimo mylėtojai. Merginų tarpe nugalėtoja tapo Ekonomikos fakulteto studentė Vaida žūsinaitė (1.56,0). Minėta sportininkė yra Lietuvos rinktinės narė, viena perspektyviausių vidutinių nuotolių bėgikių. Antrąją vietą iškovojo penkiakovininkė Lina Batulevičiūtė (2.01,0) iš Medicinos fakulteto, trečiąją - orientavimosi sporto atstovė Gabija Ražaitytė (2.01,5) iš Teisės fakulteto. Vaikinų tarpe nugalėtoju tapo sportinio ėjimo Pekino Olimpinių žaidynių dalyvis, Ekonomikos fakulteto studentas Marius žiūkas (3.40,0), antrasis finišavo Simas Valantas (3.45,0) iš Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, trečiąją vietą laimėjo Adas Ridikas (3.47,0) iš Fizikos fakulteto.

Komandinėse varžybose varžėsi 12 fakultetų, nedalyvavo tik Filosofijos fakulteto studentai. Komandinėje įskaitoje buvo skaičiuojami 4 geriausi merginų ir 4 vaikinų rezultatai. Nugalėtojais tapo Ekonomikos fakulteto studentai, antri buvo Gamtos mokslų fakulteto, o treti - Fizikos fakulteto studentai. Po komandinių kroso varžybų vyko neįskaitinis 3000 m. bėgimas vyrams ir moterims. Nugalėjo Marius žiūkas, antras finišavo Rokas Suslavičius iš Istorijos fakulteto, trečiasis – Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Leonas Mockūnas. Moterų tarpe nugalėjo TSPMI studentė Aliona Sosunova, o antra finišavo Brigita Virbalytė iš Komunikacijos fakulteto.