Karolis Girulis (pirmas iš kairės) džiaugėsi vicečempiono titulu, nuotrauka paimta iš www.shooting2010.acz.wroclaw.pl

Rugsėjo 13-19 d. d. Vroclave (Lenkijoje) vyko III-iasis Pasaulio universitetų šaudymo čempionatas.

Varžybose Lietuvos komandos sudėtyje dalyvavo ir trys Vilniaus universiteto studentai: Jekaterina Ždanova (EF), Kristina Paliokaitė (GMF) ir Karolis Girulis (FF, Mg. 1 k.). Geriausiai varžybose sekėsi orinio šautuvo rungties Lietuvoje lyderiu laikomam K. Giruliui, kuris 10 m šaudymo (60 šovinių stovint) rungtyje pateisino daugumos lūkesčius ir iškovojo II vietos apdovanojimą. Dieną prieš šią pergalę studentas šaudė rungtyje iš trijų padėčių ir pateko tarp geriausių šios rungties šaulių užimdamas septintąją vietą. Sveikiname studentą!