Vilniaus universiteto žygeivių klubas kaip ir kiekvienais metais visus norinčius kviečia į skaidriavakarį pasigrožėti vasaros kelionių įspūdžiais!

Kelionių akimirkomis bus dalinamasi rugsėjo 9 d. nuo 18 val. Saulėtekio Jungiamųjų rūmų JR4 auditorijoje.

Renginio metu visi norintieji prisijungti prie klubo veiklos bus pakviesti į tradicinį naujokų žygį valtimis Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais rugsėjo 11-12 dienomis.

Prisijunkite patys ir pasikalbinkite draugą - esate labai laukiami VU žygeivių klube!