Pirmosiose gretose - Martas Skrabulis. Nuotrauka A. četkausko

Kaune liepos 9-10 d. vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos čempionato pirmosios dienos varžybose nugalėjo Ekonomikos fakulteto studentas Martas Skrabulis. 100 m bėgimo rungtį sportininkas įveikė rezultatu 10.68 s - tai asmeninis rekordas ir 13-tas rezultatas Lietuvoje per visą laiką.

M. Skrabulis čempionu su kitais trimis Lietuvos bėgikais tapo ir estafetės 4x100 m bėgimo rungtyje (40.55).

Vaidas Antanavičius, studijuojantis Chemijos fakultete, dalyvavo šuolio į aukštį rungtyje ir užėmė III-ąją vietą. Lengvaatletis iššoko į 2.04 m aukštį.

Antrą varžybų dieną geriausiai sekėsi daugkartinei Lietuvos čempionei Vaidai Žūsinaitei (EF), šį kartą likusiai II vietoje - ji 5000 m bėgimo rungtį įveikė per 17:06.00 min.

Teisės fakulteto studentė Sabina Banytė užėmė III-iąją vietą disko metimo rungtyje (48.62).