Pagal Tarptautinės dziudo federacijos nuostatus kiekvienas dziudo mėgėjas, lankantis organizuotas dziudo treniruotes ir norintis atstovauti savo organizaciją įvairaus lygio varžybose, privalo nuosekliai gerinti savo meistriškumą, nuolat kelti sportinę kvalifikaciją, tobulėti. VU dziudo rinktinės nariai kasmet laiko sportinio meistriškumo egzaminus. V. Naujiko nuotr.Tam tikslui Lietuvos dziudo federacijos DAN-KYU meistriškumo vertinimo komisija stebi ir kontroliuoja, kad kiekvienas dziudo imtynininkas atitiktų tam tikrą meistriškumo lygį ir galėtų sėkmingai dalyvauti įvairaus rango varžybose. Šių nuostatų Vilniaus universiteto sportininkai taip pat neignoruoja ir, padedami savo trenerio Remigijaus Naužemio, nuolat mokosi teorinių bei praktinių šios olimpinės sporto šakos paslapčių ir pagal atitinkamą DAN-KYU meistriškumo programą kasmet pavasario ir rudens semestrų laikotarpyje laiko atitinkamo lygio egzaminus. Ne išimtis buvo ir šių metų pavasaris, kuomet savo sportinę kvalifikaciją pakėlė ir įgijo teisę juosėti įvairios spalvos diržus net 11 sportininkų.

6 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti baltą diržą įgijo:

Julius Barzdėnas (GMF),

Vaida Morkūnaitė (GMF),

Rasa Ilsytė (ChF),

Eva Petkutė (KF);

5 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti geltoną diržą įgijo:

Dovilė Valančiūtė (IF),

Ieva Vaiginytė (MF);

4 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti oranžinį diržą įgijo:

Arina Grabusova (MF);

2 KYU meistriškumo egzaminą išlaikė ir teisę juosėti mėlyną diržą įgijo:

Donatas Jasas (ChF),

Artur Kazak (MIF),

Mindaugas Malcius (FF),

Klimentij Oleknovič (MIF absolventas).