Birželio 5 d. Anykščių rajone vyko atviros Anykščių kūno kultūros ir sporto centro svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir Vilniaus universiteto svarsčių kilnotojai. Dalyvavimas šiose varžybose jau tapęs rinktinės tradicine sezono pabaigos išvyka. SSC archyvo nuotr.Varžybas pradėjo jaunimas 24 kg svarsčio kėlimo rungtimi. Čia geriausiai sekėsi Neriui Strelkauskiui (MIF), svarsčio rovimo veiksme iškovojusiam sidabro medalį. Šis studentas svarstį kaire ir dešine rankomis išrovė 136 kartus. Nedaug iki apdovanojimų trūko ir Auriui Kairiui (FF) bei Tomui Braškui (MIF), kurie tenkinosi ketvirta ir penkta vietomis. Sėkmingiau rungtyniavo Marius Morkūnas (ChF), suaugusiųjų grupėje kilnojęs 32 kg svarsčius. Tiek stumdamas, tiek raudamas svarsčius jis iškovojo sidabro medalius, nedaug tepralošdamas tituluočiausiam Lietuvos svarstininkui biržiečiui J. Grinui. Daug emocijų sukėlė 50 kg svarsčio kėlimas. Čia universiteto garbę gynė Mindaugas Jaras (MIF), svarstį išstūmęs 22 kartus ir pralaimėjęs Svarsčių kilnojimo federacijos pirmininkui G. Vilniškiui (49 kartai) ir S. Skikui (44 kartai). Geriau studentui sekėsi svarsčio rovimo rungtyje. Čia M. Jaras, svarstį iškėlęs 40 kartų, vienu tašku nusileido savo varžovui ir garbingai iškovojo II vietos apdovanojimą – sidabro medalį. Komandos treneris Rimantas Cijūnėlis kovojo senjorų grupėje ir pelnė prizininko titulą - bronzos medalį.