Savaitgalį (4-5 d.) Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos Taurės varžybos, kuriose dalyvavę Vilniaus universiteto rinktinės nariai iškovojo nemažai prizinių vietų. V. žūsinaitė nuolat nugali lengvosios atletikos varžybose, nuotrauka A. PliadžioKaip ir visose šių metų varžybose geriausiai sekėsi Vaidai Žūsinaitei (EF), iškovojusiai auksą 3000 m bėgimo rungtyje ir pasiekusiai geriausią sezono rezultatą Lietuvoje, asmeninį rekordą ir 15-tą rezultatą Lietuvoje per visą istoriją - (9:26.96). Ji taip pat tapo ir 1500 m bėgimo rungties (4:33.76) bronzos medalio laimėtoja. Čempionu tapo ir trišuolininkas Mantas Dilys (KHF absolventas) – 15.98/0.0. Martas Skrabulis (EF) 4x100 m estafetės bėgime kartu su kitų klubų sportininkais taip pat pelnė I vietos apdovanojimą, rezultatas (40.26) užregistruotas kaip geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. Dažnai prizininku tampa ir barjerinį bėgimą besitreniruojantis A. Kulnis, nuotrauka A. Pliadžio II-ąsias vietas iškovojo disko metikė Teisės fakulteto studentė Sabina Banytė (49.39,3), aplenkusi trečioje vietoje likusią septynkovininkę A. Skujytę, Arturas Kulnis (TSPMI) 400 m barjerinio bėgimo rungtyje (53.79), Mindaugas Baliukonis (GMF), į III vietą nustūmęs savo rinktinės narį A. Kulnį (49.12) – 400 m bėgimo (49.11,3) ir Valdas Valintėlis (ChF) 110 m barjerinio bėgimo rungtyje (14.83).