VU vyrų krepšinio rinktinė buvo deleguota į Lietuvos miestų krepšinio lygų čempionatąŠį savaitgalį Šiaulių sporto arenoje pirmą kartą vyko Lietuvos miestų lygų ,,Super taurės‘‘ varžybos, kuriose Vilniaus miesto garbę gynė Vilniaus miesto čempionai, mūsų universiteto vyrų krepšinio rinktinė Medea-VU. Šiose varžybose komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame rungtyniavo Kauno, Klaipėdos ir Alytaus, antrajame - Vilniaus, Šiaulių ir Panevėžio komandos-miestų čempionės. įveikę Šiaulius, tačiau nusileidę panevėžiečiams dėl blogesnio taškų santykio mūsiškiai nepateko į didįjį finalą, o sekmadienį ,,Iššūkio‘‘ finale rezultatu 94:91 nugalėjo Alytaus komandą. Šio turnyro nugalėtoja tapo Panevėžio komanda, antri liko klaipėdiečiai. Geriausiai mūsų komandoje rungtyniavo komandos kapitonas P. Macijauskas (IF), A. Gorskovas (GMF), o naudingiausiu žaidėju tapo A. Šilys (EF). Šį sekmadienį mūsų krepšininkai dalyvaus Kaune vyksiančiame ,,Dipolio taurės‘‘ finale, kur susigrums su pajėgiausia Kauno komanda.