Anglijos futbolo klubas RICS Lietuvoje viešėjo pirmą kartąVU futbolo rinktinė po gražios pergalės (1:6) prieš Vytauto didžiojo universiteto futbolininkus Lietuvos studentų futbolo lygos varžybose gegužės 14 d. namuose sužaidė draugiškas varžybas su RICS klubu iš Anglijos. Varžybas rezultatu 3:2 laimėjo VU futbolininkų komanda, treniruojama Rimanto Turskio.

Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) futbolo klubas buvo įkurtas 1959 metais ir per metus sužaidžia apie 12 draugiškų rungtynių. žaidėjai yra komercinio nekilnojamojo turto inspektoriai, dirbantys Jungtinėje Karalystėje. Klubas kiekvienais metais pavasarį organizuoja varžybines išvykas po Europą ir šiais metais svečiavosi Lietuvoje.