Vakar, gegužės 6-ąją, rektorius sukvietė į jubiliejinį visus mokslo metus vykusių Tarpfakultetinių Rektoriaus taurės varžybų uždarymo renginį, šiais metais vykusį dešimtą kartą. Apdovanoti net vienuolika fakultetų, iškovojusių prizines vietas plaukimo, aerobikos, futbolo, krepšinio, stalo teniso, keliautojų sporto, rankos lenkimo, savrsčių kilnojimo ir lengvosios atletikos varžybose.

Pagrindinis prizas – pereinamoji Rektoriaus taurė - dešimtus metus iš eilės atiteko Matematikos ir informatikos fakultetui, kuriame ir pasiliks šiai garbingai pergalei atminti. Antros vietos pagrindinę taurę iškovojo Ekonomikos fakulteto sportininkai, nuo MIF teatsilikę vienu tašku. O Tarptautinio verslo mokyklai atiteko garbingas trečios vietos apdovanojimas. Renginyje Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) generalinis sekretorius Vytautas Jančiauskas LSFL dešimtmečio jubiliejaus ordinu apdovanojo rektorių akad. B. Juodką, o administracijos reikalų prorektoriui dr. Aleksui Pikturnai įteikė padėkos raštą už pagalbą VU futbolo komandai. Susitikime rektorių ir studentus taip pat sveikino Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius, VU alumnas Ritas Vaiginas. Ateinančiais studijų metais Rektoriaus taurės varžybas kartu su Sveikatos ir sporto centru organizuos Chemijos fakultetas.